Studio Arts (450 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.60 | 47.20 | 45.80 | 44.40 | 43.00 | 41.80 | 40.60 | 39.40 | 38.20 | 37.00 |
50 (15 total)
- Blow, Zoe (Lauriston Girls School)
- Bonwick, Jeremy (Scotch College)
- Chen, Shirley (Lauriston Girls School)
- Christoff, Eva (University High School)
- Dang, Emily (Sacre Coeur)
- Evans, Emilie (Ringwood Secondary College)
- Girdwood, Annie (University High School)
- Hughes, Brianna (Luther College)
- Klingsporn, Kate (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Love, Chloe (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mcnamara, Isabella (St Catherine's School)
- Moore, Claire (Geelong Grammar School)
- Symons, Nicola (The Hamilton And Alexandra College)
- Walter, Maxwell (St Michael's Grammar School)
- Yau, Elinna (Viewbank College)
49 (7 total)
- Cooke, Jessica (Korowa Anglican Girls' School)
- Holt, Maddison (Wedderburn College)
- Jones, Ruby (Norwood Secondary College)
- Kehoe, Sondrine (Canterbury Girls Secondary College)
- Liu, Tiffany (Presbyterian Ladies' College)
- Tomasino, Jessica (Star Of The Sea College)
- Turner, Tabatha (Lauriston Girls School)
48 (15 total)
- Berlangieri, Stephanie (Avila College)
- Burton, Emily (Methodist Ladies College)
- Campbell, Amy (Goulburn Valley Grammar School)
- Davies, Katherine (University High School)
- Fowler, Kristen (Loreto Mandeville Hall)
- Hannon, Elizabeth (Loreto Mandeville Hall)
- Hendy, Christian (Melbourne Grammar School)
- Little, Ben (Notre Dame College)
- Mullaly, Mietta (Star Of The Sea College)
- Munzel, Kristen (Luther College)
- O'Loughlin, Bradley (St Patrick's College)
- Rhind, Kate (Mckinnon Secondary College)
- Ries, Ariel (St Leonards College)
- Roller, Megan (Melbourne Girls' College)
- Scott, Rosemary (Lauriston Girls School)
47 (14 total)
- Boxall, Sally (Avila College)
- Cheong, Mitchell (Camberwell Grammar School)
- Denson, Eleanor (Echuca College)
- Dobell, Emma (Brunswick Secondary College)
- Duncan, Lloyd (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Garcia, Jessica (Ringwood Secondary College)
- Hogan, Christine (Williamstown High School)
- Jeuniewic, Alexandra (Lauriston Girls School)
- Kentish, Ashleigh (Oberon High School)
- Owen, Katrina (Kyabram P-12 College)
- Reuter, Jennifer (Thomas Carr College)
- Shulman, Katja (St Leonards College)
- Visser, Rowan (Belgrave Heights Christian School)
- Walters, Johanna (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
46 (20 total)
- Caithness, Isabelle (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cassar, Sophie (Northcote High School)
- Censori, Bianca (Carey Baptist Grammar School)
- Ditchburn, Katherine (Ballarat High School)
- Evans, Alyce (Lauriston Girls School)
- Finch, Jordan (Methodist Ladies College)
- Goldberg, Zoe (Monbulk College)
- Hamilton, Natasha (Ballarat Clarendon College)
- Hannington, Stephanie (Methodist Ladies College)
- Hodgkinson, Virginia (Loreto Mandeville Hall)
- Kehoe-Sporton, Tashana (Haileybury Girls College)
- Lewin, Sam (St Kevin's College Toorak)
- Maloney Urdampilleta, Miren (Carey Baptist Grammar School)
- Mccormick, Morgan (Catholic College Bendigo)
- Narduzzo, Sonia (Shelford Girls' Grammar)
- Phillips, Camilla (Methodist Ladies College)
- Scott, Tom (St Kevin's College Toorak)
- Sim, Rachel (Glen Waverley Secondary College)
- Strachan, Georgina (Wesley College)
- Ujmaia, Sarah (St Monica's College)
45 (31 total)
- Armstrong, Jessica (Patterson River Secondary College)
- Barbagallo, Jacinta (St Monica's College)
- Chau, Lucinda (Wellington Secondary College)
- Chen, Amanda (Presbyterian Ladies' College)
- Chen, Yu Zhen (Balwyn High School)
- Fleetwood, Sarah (Geelong Grammar School)
- Giannopoulas, Tahlia (Santa Maria College)
- Gordon, Dominique (The Hamilton And Alexandra College)
- Guy, Megan (Shepparton High School)
- Hersey-Kilner, Kavisha (Mordialloc College)
- Higgins, Rebecca (Brauer College)
- Hodson, Julia (St Leonards College)
- Janssen, Lucy (Haileybury Girls College)
- Kelly, Anna (Loreto College)
- Kuiper, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Laukens, Briana (Highvale Secondary College)
- Maher-Gale, Caitlin (Bendigo Senior Secondary College)
- Mason, Bryn (Eltham College Of Education)
- Mcdonald, Hannah (Timboon P-12 School)
- Mcneil, Samantha (Korowa Anglican Girls' School)
- Milone, Julia (St Catherine's School)
- Phillips, Indi (Girton Grammar School Ltd)
- Reinbold, Olivia (Viewbank College)
- Rodrigues, Sarah (Luther College)
- Roux, Madeleine (Haileybury Girls College)
- Shanahan, Amelia (Oberon High School)
- Smith, Tamzyn (East Doncaster Secondary College)
- Stella, Justine (Bayside P-12 College - Paisley Campus)
- Stoicov, Vanessa (Academy Of Mary Immaculate)
- Sutherland, Philippa (St Catherine's School)
- Zhong, Michelle (Box Hill High School)
44 (40 total)
- Abbott, Kara (Mount Beauty Secondary College)
- Burchell, Roxanne (Highvale Secondary College)
- Carter, Coco (St Catherine's School)
- Champion, Julie (Mckinnon Secondary College)
- Chew, Archie (Melbourne Grammar School)
- Chiodo, Gemma (Ave Maria College)
- Conti, Lauren (Sacre Coeur)
- Cowey, Stephanie (Viewbank College)
- Curtin, Gabriel (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Degaris, Jessica (Shelford Girls' Grammar)
- Foley, Katherine (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Hack, Jessica (Toorak College)
- Halleday, Grace (Clonard College)
- Hosford, Clare (Ringwood Secondary College)
- Katsouri, Krystyna (Williamstown High School)
- Khim, David (Haileybury College)
- Lauersen, Abbey (Melbourne Girls Grammar)
- Lawrence, Gemma (Mount St Joseph Girls' College)
- Macrow, Nicola (Methodist Ladies College)
- Mckee, Sean (The Peninsula School)
- Mclay, Eleanor (Haileybury Girls College)
- Mostovac, Daniel (St Bernard's College)
- Poole, Mitchell (Norwood Secondary College)
- Reyes, Joanna (Catholic Regional College Sydenham)
- Riches, Tilly (St Leonards College)
- Rockman, Amy (Methodist Ladies College)
- Schauble, Romy (Monbulk College)
- Scott, Elyse (Methodist Ladies College)
- Smith, Theodora (Academy Of Mary Immaculate)
- Stoneham, Nicole (East Doncaster Secondary College)
- Tai, Rachel (Sacre Coeur)
- Tanner, Jemma (Balwyn High School)
- Thompson, Emma (Ballarat High School)
- Tsesmelis, Yianni (Melbourne High School)
- Uphill, Erin (Mckinnon Secondary College)
- Van Der Linden, Johanna (Mount Lilydale Mercy College)
- Van Galen, Reed (St Joseph's College Newtown)
- Wakeling, Madeleine (Sacre Coeur)
- White, Sarah (Loreto Mandeville Hall)
- Wren, Brittany (Dimboola Memorial Secondary College)
43 (50 total)
- Altas, Andrea (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Andolfatto, Lillian (Methodist Ladies College)
- Azhar, Filzah (Brunswick Secondary College)
- Beverly, Rachel (Melbourne Girls Grammar)
- Boulos, Marlene (Methodist Ladies College)
- Bracewell, Francesca (Alia College)
- Burgess, Benjamin (Haileybury College)
- Catoggio, Oskar (Princes Hill Secondary College)
- Chase, Briony (Rowville Secondary College)
- Chen, Ling Ling (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Cohen, Richard (Melbourne Grammar School)
- Cruse, Caitlin (Haileybury Girls College)
- Devapura, Nathasha (Williamstown High School)
- Dorrity, Jacqueline (Carrum Downs Secondary College)
- Eqbal, Henna (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Gu, Megan (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Haines, Lillian (Sunbury Downs Secondary College)
- Hanna, Phoebe (Mckinnon Secondary College)
- Horgan, Elena (Ballarat High School)
- Iampolski, Rachel (Mckinnon Secondary College)
- Johnson, Nikki (Bacchus Marsh Grammar)
- Jordan-Miller, Cara (Williamstown High School)
- Kennedy, Camilla (Mckinnon Secondary College)
- Koumourou, Jessica (Mountain District Christian School)
- Lai, Eloise (Balwyn High School)
- Le Quesne, Jordan (Shelford Girls' Grammar)
- Linschoten, Laura (Loreto Mandeville Hall)
- Mcbride, Manning (St Kevin's College Toorak)
- Mcmahon, James (St Kevin's College Toorak)
- Moore, Eva (Methodist Ladies College)
- Morrison, Bronwyn (Newhaven College)
- O'Grady, Georgia (Siena College)
- Paller, Coleen (Hoppers Crossing Secondary College)
- Pantazis, Antonia (Canterbury Girls Secondary College)
- Pradolin, Sarah (Haileybury Girls College)
- Rieniets, Eleanor (Kilbreda College)
- Robinson, Eva (Star Of The Sea College)
- Saccuzzo, Laine (Toorak College)
- Sannia, Jacqueline (The Peninsula School)
- Saunders, Gemma (Taylors Lakes Secondary College)
- Scarlett, Louise (Sacred Heart College Kyneton)
- Simpson, Lucy (St Leonards College)
- Skelley, Paige (St Leonards College)
- Smith, Brianna (Yarra Valley Grammar School)
- Stephenson, Camilla (Melbourne Girls Grammar)
- Symmons, Sinead (Shelford Girls' Grammar)
- Ten Buuren, Kate (Mater Christi College)
- Thompson, Shelley (Mildura Senior College)
- Whelan, Mairead (Kyneton Secondary College)
- Wolstenholme, Elliott (Ballarat Clarendon College)
42 (66 total)
- Adamson, Ineke (Sacred Heart College Geelong)
- Allan, Bethany (Viewbank College)
- Allison, Kate (Mentone Grammar School)
- Baillieu, Hamish (Melbourne Grammar School)
- Benham, Ellie (Buckley Park College)
- Birkinhead, Kimberley (Christian College Institute Of Senior Education)
- Bouras, Alex (Buckley Park College)
- Brown, Georgia (Melbourne Girls Grammar)
- Bullen, Henry (Camberwell Grammar School)
- Chin, Pey Qi (Balwyn High School)
- Clarkson, Caitlyn (Luther College)
- Coyle, Bronte (Star Of The Sea College)
- Crowe, Lachlan (St Joseph's College Newtown)
- Davies, Jackson (St Joseph's College Newtown)
- Gavin, Carolynne (Academy Of Mary Immaculate)
- Gregg-Rowan, Callisha (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Grundy, Emily Rose (Balwyn High School)
- Hedin, Madeleine (Balwyn High School)
- Helmer, Georgia (Clonard College)
- Irving, Maya (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Karras, Stephanie (Carey Baptist Grammar School)
- Keysers, Grace (St Francis Xavier College)
- King, Stephanie (Bendigo Senior Secondary College)
- Kirwan, Jacqueline (Melbourne Girls Grammar)
- Lawrie, Alisha (The Hamilton And Alexandra College)
- Lewin, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Lloyd, Brittany (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Luke, Sarah (East Doncaster Secondary College)
- Lye, Joshua (Melbourne Grammar School)
- Maartens, Alexandra (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Maclean, Annie (The Hamilton And Alexandra College)
- Maclean, Anthea (Geelong Grammar School)
- Marr, Kellie (Sunbury Downs Secondary College)
- Mccooey, Catherine (Kew High School)
- Mclinden, Ruby (Loreto Mandeville Hall)
- Michelmore, Katherine (Melbourne Girls Grammar)
- Millen, Miranda (Rowville Secondary College)
- Miller, Daniel (Williamstown High School)
- Moser, Alice (Padua College)
- Neate, Emmeline (Wesley College)
- Neilson, Belinda (Monbulk College)
- Nelson, Jack (Xavier College)
- Palliser, Harriet (Lauriston Girls School)
- Patterson, Rachel (St Leonards College)
- Pattison, Emily (Loreto Mandeville Hall)
- Pringipas, Luke (Strathmore Secondary College)
- Robertson, Emily (Point Cook Senior Secondary College)
- Ryan, Hayley (Newhaven College)
- Savage, Patrick (Xavier College)
- Saxton, Adelaide (Ballarat Grammar)
- Scales, Camilla (Methodist Ladies College)
- Skerman, Claire (Wheelers Hill Secondary College)
- Smith, Natalie (Avila College)
- Sproule, Jade (Yarrawonga College P-12)
- Stones, Jordan (St Patrick's College)
- Talbot, Shannon (Sunbury Downs Secondary College)
- Toone, Emily (Luther College)
- Truong, Cassandra (Kilbreda College)
- Tyler, Alexandra (Warrnambool College)
- Udovicic, Isabella (University High School)
- Van Grondelle, Zachary (Oberon High School)
- Varsamis, Andrea (Star Of The Sea College)
- Vo, Helen (Catholic Regional College Sydenham)
- Webb, Tamara (Methodist Ladies College)
- Wong, Remy (Mentone Girls' Grammar School)
- Zmijarevic, Marina (Academy Of Mary Immaculate)
41 (89 total)
- Adelman, Jessica (Mount Scopus Memorial College)
- Anderson, Daniel (Maffra Secondary College)
- Balloch, Cory (Oberon High School)
- Bathman, Jacqueline (Shelford Girls' Grammar)
- Beaumont, Courtney (Shelford Girls' Grammar)
- Borg, Brydie (Kardinia International College)
- Brown, Genevieve (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Bydanova, Valentina (Mckinnon Secondary College)
- Carr, Hannah (Catholic College Bendigo)
- Caruana, Nicolette (St Columba's College)
- Cheng, Jennifer (East Doncaster Secondary College)
- Childs, Emily (Heatherton Christian College)
- Crawford, Matthew (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Cucchiara, Salvatore (Nazareth College)
- Davies, Courtney (St Leonards College)
- Day, Tori (Eltham High School)
- Eccles, Jane (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Estcourt, Justin (St Joseph's College Newtown)
- Fairweather, Imogen (Methodist Ladies College)
- Ferlazzo, Julia (Buckley Park College)
- France, Madeline (Mount Lilydale Mercy College)
- Gattuso, Romy (Siena College)
- Gerardi, April (Ballarat High School)
- Gorman, Madeleine (Loreto Mandeville Hall)
- Grul, Mary (Canterbury Girls Secondary College)
- Hall Lucas, Kathryn (Methodist Ladies College)
- Hoiberg, Ebony (Carey Baptist Grammar School)
- Hutchings, Adele (Ave Maria College)
- Irving, Rhiannon (Christian College Institute Of Senior Education)
- Jennings-Turkington, Cassandra (Shelford Girls' Grammar)
- Kerr, Grace (Loreto Mandeville Hall)
- Kolceg, Tonya (Catholic Regional College Sydenham)
- Lee, Veronica (Fintona Girls School)
- Lewis, Ruth (Macleod College)
- Linnell, Megan (Sandringham College)
- Lovell, Emily (Sacred Heart College Geelong)
- Maker, Laurel (Rowville Secondary College)
- Malseed, Shannon (Portland Secondary College)
- Marchbank, Jesse (Benalla College)
- Martin, Amy (Koonung Secondary College)
- Mastrilli, Chiara (Strathmore Secondary College)
- Mcauliffe, Maggie (Catholic College Wodonga)
- Mccleary, Shelley (Taylors Lakes Secondary College)
- Mcgeehan, Charlotte (St Columba's College)
- Mcgough, Kate (Bellarine Secondary College)
- Mcjorrow, Margaret (St Leonards College)
- Mcnally, Lauren (Vermont Secondary College)
- Miles, Natasha (Bendigo Senior Secondary College)
- Morgan, Lauren (Glen Waverley Secondary College)
- Neville, Racheal (Braemar College)
- Nugent, Claudia (Brunswick Secondary College)
- Passmore, Brendan (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Patterson, Abbey (Mentone Grammar School)
- Pattison, Georgia (Wodonga Senior Secondary College)
- Paul, Madeline (Brighton Secondary College)
- Payne, Alexander (St Joseph's College Newtown)
- Payne, Gabriella (Canterbury Girls Secondary College)
- Pham, Phi-Anh (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Phan, Chi (Melbourne Girls' College)
- Prendergast, Claudia (Loreto College)
- Prentice, Sidonie (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Presnell, Tara (St Leonards College)
- Price, Erin (Haileybury Girls College)
- Provis, Elliot (Xavier College)
- Reid, Meagan (Kardinia International College)
- Retzack, Jaqueline (Mcclelland Secondary College)
- Reynard, Emma (Bendigo Senior Secondary College)
- Ruggiero, Kiara (Genazzano F.C.J. College)
- Ruse, Helena (Siena College)
- Schafer, Stephanie (Brunswick Secondary College)
- Sholly, Eliza (Loreto Mandeville Hall)
- Siu, Leonie (Sacre Coeur)
- Steiner, Monique (Shelford Girls' Grammar)
- Stephens, Lara (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sullivan, Emma (Firbank Grammar School)
- Tanner, Maxine (Star Of The Sea College)
- Tausan, Leah (Wesley College)
- Terkuile, Georgia (South Oakleigh Secondary College)
- Terry, Holly (Eltham College Of Education)
- Thomas, Amy (Bacchus Marsh Grammar)
- Troughton, Jake (Highvale Secondary College)
- Vandenberg-Pitt, Hayley (St Catherine's School)
- Von Schoenberg, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Walravens, Bethany (Toorak College)
- Whelan, Liam (St Kevin's College Toorak)
- Wootton, Nina (The Hamilton And Alexandra College)
- Wroby, Miriam (Mount Scopus Memorial College)
- Young, Georgina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Zen, Mia (Sacred Heart College Geelong)
40 (103 total)
- Anketell-Costa, Rosalind (Kardinia International College)
- Atkins, Holly (Frankston High School - Vce Campus)
- Avery, Emily (Loreto Mandeville Hall)
- Axarlis, Katerina (Shelford Girls' Grammar)
- Barnes, Elizabeth (Genazzano F.C.J. College)
- Behnke, Maxine (Star Of The Sea College)
- Bibo, Nicky (Mount Lilydale Mercy College)
- Burn, Chloe (Monbulk College)
- Chau, Elaine (Copperfield College)
- Chodhary, Lamia (Bacchus Marsh Grammar)
- Ciacia, Natalie (Loyola College)
- Coombs, Nicole (Donvale Christian College)
- Corby, Anthea (Kardinia International College)
- Crosbie Goold, Jock (Melbourne Grammar School)
- Dalton, Paige (Patterson River Secondary College)
- Davis, Harry (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- De Valle, Jordana (The Peninsula School)
- Dempsey, Imogen (Methodist Ladies College)
- Despotellis, Tayeesha (Billanook College Ltd)
- Fielding, Hannah (University High School)
- Flamuri, Valona (St Columba's College)
- Gillett, Eleanor (Loreto College)
- Griffin, Jake (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Heydon, Saskia (Kingswood College)
- Hopkins, Ashley (Oxley College)
- Hudson, Alexander (Sandringham College)
- Hughes, Caitlin (St Columba's College)
- Huynh, Anh Tuyet (Lalor Secondary College)
- Johnson, Georgina (St Catherine's School)
- Johnson, Isobel (Sandringham College)
- Keefe, Jacinta (Strathmore Secondary College)
- Kelly, Boyd (Melbourne Grammar School)
- Kennedy, Evelyn (Sacred Heart College Geelong)
- Kent, Adelle (Bendigo Senior Secondary College)
- Knight, Georgia (Doncaster Secondary College)
- Lambert, Margaret (Box Hill Institute Of Tafe)
- Leeder, Chelsea (Donald High School)
- Liew, Jonathan (Highvale Secondary College)
- Lim, Ing (Blackburn High School)
- Liu, Anissa (Highvale Secondary College)
- Lloyd-Bonney, Aisha (Ballarat High School)
- Loughran, Madeline (Williamstown High School)
- Lukin, Pippa (Princes Hill Secondary College)
- Mariniello, Rebecca (St Helena Secondary College)
- Marshall, Jade (Gippsland Grammar - Senior)
- Marshman, Kelsey (Sacred Heart College Geelong)
- Martin, Jack (Melbourne Grammar School)
- Mcanally, Lauren (Kambrya College)
- Mclardie, Angus (St Michael's Grammar School)
- Mcleod, Nadia (Brighton Secondary College)
- Mijic, Jeka (Melbourne Girls' College)
- Moffat, Kari (Melbourne Girls Grammar)
- Montanaro, Carla (Eltham College Of Education)
- Morley, Nina (St Paul's Anglican Grammar School)
- Naghdi, Fatemeh (Werribee Secondary College)
- Nguyen, Julianne (Copperfield College)
- Ninis, Isabella (Fintona Girls School)
- Nock, Lucy (Geelong Grammar School)
- Normoyle, Frances (Sacred Heart College Geelong)
- Novikova, Nina (Mordialloc College)
- O'Donnell, Ellie (Star Of The Sea College)
- Oberholzner, Annelise (Shelford Girls' Grammar)
- Olivier Gargano, Laetitia (Frankston High School - Vce Campus)
- Orchard, Edwina (Wesley College)
- Ouyang, Huining (Mckinnon Secondary College)
- Owen, Eliza (Healesville High School)
- Pashalidis, Stefen (Glen Eira College)
- Pearce, Nicole (Williamstown High School)
- Peric, Lisa (Loyola College)
- Plasajec, Kellie (Mount St Joseph Girls' College)
- Reid, Monica (Toorak College)
- Roberts, Phoebe (Lauriston Girls School)
- Rosa, Scarlet (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Rose, Mariah (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Rowe, Nicole (Sacred Heart College Geelong)
- Ruggiero, Briana (Fintona Girls School)
- Russo, Jenna (St Francis Xavier College)
- Ryan, Sarah (Star Of The Sea College)
- Sakarintr, Chatthip (Goulburn Valley Grammar School)
- Salmon, Virginia (St Joseph's College Newtown)
- Sheridan, Magenta (Avila College)
- Smith, Aisling (Loreto Mandeville Hall)
- Sokolic, Felicity (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- St Clair, Ashley (Wheelers Hill Secondary College)
- Stephens, Samantha (Firbank Grammar School)
- Streeter-Jones, Rhian (Shelford Girls' Grammar)
- Sweeney, Siobhan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Symon, Tessa (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Theodore, Romy (Melbourne Girls Grammar)
- Thompson, Sarah (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Turner, Isabella (Shelford Girls' Grammar)
- Vassiliadis, Anna (Siena College)
- Von Menge, Sienna (Korowa Anglican Girls' School)
- Waldon, Amanda (Carey Baptist Grammar School)
- Wallace, Phoebe (Tallangatta Secondary College)
- Wallis, Shayne (Kaniva P-12 College)
- Walsh, Conor (St Kevin's College Toorak)
- Watkin, Lily (Loreto Mandeville Hall)
- Whitsed, William (Corryong College)
- Wicks, Ruby (Rosebud Secondary College)
- Wilkie, Emma (Timboon P-12 School)
- Wright, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Zmijewski, India (Maffra Secondary College)